Paragraphs entity embed (4.0.0) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: None
ka: არცერთი

en: Label
ka: სათაური

en: Update
ka: განახლება

en: Continue
ka: გაგრძელება

en: Filters
ka: ფილტრები

en: Buttons
ka: ღილაკები

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ
