Paragraphs entity embed (4.0.0) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Center
kk: Орта

en: Label
kk: Атауы

en: Update
kk: Жанарту

en: Continue
kk: Жалғастыру

en: Filters
kk: Фильтерлері
