Paragraphs entity embed (4.0.0) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: None
km: គ្មាន

en: Center
km: កណ្តាល

en: Label
km: ស្លាក

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Continue
km: បន្ត

en: Filters
km: តម្រង

en: Select list
km: ជ្រើស​បញ្ជី

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ

en: Edit %title
km: កែសម្រួល %title
