Paragraphs entity embed (4.0.0) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: None
ku: هیچ

en: Center
ku: ناوەڕاست

en: Label
ku: پێناس

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Continue
ku: بەردەوام بە

en: Filters
ku: پاڵێوەرەکان

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست

en: Edit %title
ku: دەسکاریکردنی %title
