Paragraphs entity embed (4.0.0) - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: None
lt: Joks

en: Center
lt: Centras

en: Label
lt: Etiketė

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Continue
lt: Tęsti

en: Align
lt: Lygiuoti

en: Filters
lt: Filtrai

en: Select list
lt: Pasirenkamas sąrašas

en: Buttons
lt: Mygtukai

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Edit %title
lt: Redaguoti %title

en: @name field is required.
lt: @name laukelis yra privalomas.

en: @type %info has been created.
lt: @type %info buvo sukurtas.

en: @type %info has been updated.
lt: @type %info buvo atnaujintas.

en: @type: added %info.
lt: @type: pridėta %info.

en: @type: updated %info.
lt: @type: atnaujinta %info.

en: Preview failed
lt: Peržiūra nepavyko
