Paragraphs entity embed (4.0.0) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: None
lv: Nav

en: Center
lv: Centrēt

en: Label
lv: Etiķete

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Continue
lv: Turpināt

en: Align
lv: Novietot

en: Filters
lv: Filtri

en: Select list
lv: Izvēles saraksts

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Embed
lv: Iekļaut

en: @name field is required.
lv: Lauks "@name" ir obligāts.
