Paragraphs entity embed (4.0.0) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: None
mr: काहीच नाही

en: Place
mr: स्थळ

en: Center
mr: मध्य

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Update
mr: अपडेट
