Paragraphs entity embed (4.0.0) - en to ms translation catalogue (9 entries)

en: None
ms: Tiada

en: Center
ms: Tengah

en: Update
ms: Kemas kini

en: Continue
ms: Teruskan

en: Filters
ms: Penapis-penapis

en: Select list
ms: Pilihkan senarai

en: Left
ms: Kiri

en: Right
ms: Kanan

en: Edit %title
ms: Sunting %title
