Paragraphs entity embed (4.0.0) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: None
ps: هېڅ يو

en: Center
ps: منځ

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: Continue
ps: دوام

en: Align
ps: پرليكول

en: Filters
ps: چاڼونه

en: Buttons
ps: تڼیګانې

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی

en: Embed
ps: نصبول
