Paragraphs entity embed (4.0.0) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: None
ug: يوق

en: Center
ug: ئوتتۇرىغا توغرىلاش

en: Label
ug: بەلگە

en: Update
ug: يڭىلاش

en: Align
ug: توغرىلاش

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش

en: Paragraph
ug: پاراگراف
