Paragraphs entity embed (4.0.0) - en to uk translation catalogue (25 entries)

en: None
uk: Немає

en: Place
uk: Місце

en: Center
uk: По центру

en: Label
uk: Мітка

en: Update
uk: Оновити

en: Continue
uk: Продовжити

en: Align
uk: Вирівнювання

en: Filters
uk: Фільтри

en: Select list
uk: Список вибору

en: Buttons
uk: Кнопки

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: Paragraph
uk: Абзац

en: Embed
uk: Вбудоване

en: Edit %title
uk: Редагувати %title

en: Create new
uk: Створити...

en: @name field is required.
uk: Поле @name є обов'язковим.

en: Paragraphs
uk: Абзаци

en: @type %info has been created.
uk: @type %info було успішно створено.

en: @type %info has been updated.
uk: @type %info було успішно оновлено.

en: @type: added %info.
uk: @type: додано %info.

en: @type: updated %info.
uk: @type: оновлено %info.

en: Paragraph types
uk: Типи абзаців

en: Create and Place
uk: Створити і розмістити

en: Preview failed
uk: Помилка попереднього перегляду
