Paragraphs entity embed (4.0.0) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: None
vi: Không có

en: Place
vi: Địa điểm

en: Center
vi: Giữa

en: Label
vi: Nhãn

en: Update
vi: Cập nhật

en: Continue
vi: Tiếp tục

en: Filters
vi: Các bộ lọc

en: Select list
vi: Danh sách chọn

en: Left
vi: Trái

en: Right
vi: Phải

en: Paragraph
vi: Đoạn

en: Embed
vi: Nhúng

en: Edit %title
vi: Sửa %title

en: Create new
vi: Tạo mới
