Paragraphs entity embed (8.x-1.0-alpha5) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Label
eo: Etikedo.

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: ID
eo: Identigilo

en: Continue
eo: Daŭrigu

en: Filters
eo: Filtroj

en: UUID
eo: Unika uzantonomero
