Paragraphs Filter (1.0.0) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Content types
ja: コンテンツタイプ

en: Content type
ja: コンテンツタイプ

en: Filter
ja: フィルター

en: - Any -
ja: - すべて -

en: Paragraphs
ja: パラグラフ
