Paragraphs Filter (1.0.1) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Content types
hu: Tartalomtípusok

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Content type
hu: Tartalomtípus

en: Filter
hu: Szűrő

en: - Any -
hu: - Bármely -
