Paragraphs Filter (1.0.2) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Content types
es: Tipos de contenido

en: Reset
es: Restablecer

en: Content type
es: Tipo de contenido

en: Filter
es: Filtro

en: - Any -
es: - Cualquiera -
