Paragraphs Filter (1.0.3) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Content types
jv: Tipe kontèn

en: Reset
jv: Baléknā

en: Content type
jv: Tipe kontèn

en: Filter
jv: Saring

en: - Any -
jv: - Sembarang -
