Paragraphs Filter (1.0.4) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Content types
nl: Inhoudstypen

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Content type
nl: Inhoudstype

en: - Any -
nl: - Elk -

en: Paragraphs
nl: Paragrafen
