Paragraphs frontend ui (8.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Edit
fa: ویرایش

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: Add
fa: افزودن

en: View
fa: مشاهده

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Authored by
fa: نوشته شده توسط

en: Up
fa: بالا

en: Down
fa: پایین

en: Duplicate
fa: تکرار

en: Changed
fa: تغییر یافته
