Paragraphs frontend ui (8.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Edit
hr: Uredi

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Add
hr: Dodaj

en: View
hr: Pregled

en: Created
hr: Stvoreno

en: Authored by
hr: Autor

en: Up
hr: Gore

en: Down
hr: Dolje
