Paragraphs frontend ui (8.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (14 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Add
kn: ಸೇರಿಸು

en: View
kn: ನೋಡು

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Authored by
kn: ಲೇಖಕರು

en: Up
kn: ಮೇಲೆ

en: Move Up
kn: ಮೇಲೆ ಚಲಿಸು

en: Move Down
kn: ಕೆಳಗೆ ಚಲಿಸು

en: Down
kn: ಕೆಳಕ್ಕೆ

en: Duplicate
kn: ನಕಲು

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ
