Paragraphs frontend ui (8.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Edit
th: แก้ไข

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Add
th: เพิ่ม

en: View
th: ดู

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Authored by
th: โพสต์โดย

en: Up
th: ขึ้น

en: Duplicate
th: การทำซ้ำ

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: Publishing status
th: สถานะการเผยแพร่
