Paragraphs frontend ui (8.x-1.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Edit
ur: تدوین

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Name
ur: نام

en: Add
ur: شامل کریں

en: View
ur: مشاہدہ کریں
