Paragraphs frontend ui (8.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Edit
vi: Sửa

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Name
vi: Tên

en: Add
vi: Thêm

en: View
vi: Xem

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Authored by
vi: Tạo bởi

en: Up
vi: Lên

en: Move Up
vi: Đem lên

en: Move Down
vi: Đem xuống

en: Down
vi: Xuống

en: Changed
vi: Đã thay đổi

en: Edit content
vi: Sửa nội dung
