Paragraphs frontend ui (8.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Add
el: Προσθήκη

en: View
el: Προβολή

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Authored by
el: Συντάχθηκε από

en: Up
el: Επάνω

en: Down
el: Κάτω

en: Duplicate
el: Αντίγραφο

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Publishing status
el: Κατάσταση δημοσίευσης
