Paragraphs frontend ui (8.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Edit
he: עריכה

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Add
he: הוספה

en: View
he: צפיה

en: Created
he: נוצר

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: Up
he: עולה

en: Down
he: יורד

en: Duplicate
he: שכפול

en: Changed
he: השתנה

en: Edit content
he: ערוך תוכן

en: Publishing status
he: מפורסם
