Paragraphs frontend ui (8.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: Add
hu: Hozzáadás

en: View
hu: Megtekintés

en: Created
hu: Létrehozva

en: Authored by
hu: Szerző

en: Up
hu: Fel

en: Move Up
hu: Mozgatás fel

en: Move Down
hu: Mozgatás le

en: Down
hu: Le

en: Duplicate
hu: Megkettőzés

en: Changed
hu: Módosítva

en: Edit content
hu: Tartalom szerkesztése

en: Publishing status
hu: Közzététel állapota

en: The time that the entity was created.
hu: Az entitás létrehozásának ideje.

en: The time that the entity was last edited.
hu: Az entitás utolsó módosításának ideje.
