Paragraphs frontend ui (8.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Edit
oc: Modificar

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: Add
oc: Apondre

en: View
oc: Veire

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Authored by
oc: Escrich per

en: Up
oc: Naut

en: Down
oc: Bas

en: Changed
oc: Modificat

en: Edit content
oc: Modificar lo contengut
