Paragraphs frontend ui (8.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Edit
ro: Editați

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Add
ro: Adaugă

en: View
ro: Afișează

en: Created
ro: Creat

en: Authored by
ro: Autor

en: Up
ro: Sus

en: Down
ro: Jos

en: Duplicate
ro: Duplicat

en: Changed
ro: Schimbat

en: Publishing status
ro: Statusul publicării
