Paragraphs frontend ui (8.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Edit
tr: Düzenle

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: Add
tr: Ekle

en: View
tr: Görüntüle

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Authored by
tr: Yazan

en: Up
tr: Yukarı

en: Down
tr: Aşağı

en: Duplicate
tr: Çoğalt

en: Changed
tr: Değişti

en: Edit content
tr: İçeriği düzenle

en: Publishing status
tr: Yayımlanma durumu
