Paragraphs frontend ui (8.x-2.0-alpha4) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: Settings
cs: Nastavení

en: Add
cs: Přidat

en: Advanced
cs: Pokročilé

en: Up
cs: Nahoru

en: Down
cs: Dolů

en: Duplicate
cs: Duplikovat

en: Form modes
cs: Režimy zobrazení formulářů
