Paragraphs frontend ui (8.x-2.0-alpha4) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: Settings
pt: Configurações

en: Add
pt: Adicionar

en: Advanced
pt: Avançado

en: Up
pt: Para cima

en: Down
pt: Abaixo

en: Duplicate
pt: Duplicar

en: Edit content
pt: Editar conteúdo

en: Paragraphs
pt: Parágrafos

en: Edit settings
pt: Editar configurações

en: Form modes
pt: Modos de formulário
