Paragraphs gantt (1.0.12) - en to fil translation catalogue (24 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Body
fil: Nilalaman

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Type
fil: Uri

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Remove
fil: Tanggalin

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Date
fil: Petsa

en: - None -
fil: - Wala -

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Sunday
fil: Linggo

en: Monday
fil: Lunes

en: Tuesday
fil: Martes

en: Wednesday
fil: Miyerkules

en: Thursday
fil: Huwebes

en: Friday
fil: Biyernes

en: Saturday
fil: Sabado

en: Add
fil: Idagdag

en: type
fil: uri

en: Promoted to front page
fil: Itinaas sa unang pahina

en: February
fil: Pebrero

en: Feb
fil: Peb

en: - Select -
fil: - Pumili -
