Paragraphs gantt (1.0.19) - en to bs translation catalogue (41 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: Delete
bs: Briši

en: Group
bs: Grupa

en: Type
bs: Tip

en: Author
bs: Autor

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: Priority
bs: Prioritet

en: Project
bs: Projekt

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Date
bs: Datum

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Parent
bs: Roditelj

en: Export
bs: Izvezi

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Sunday
bs: Nedelja

en: Monday
bs: Ponedeljak

en: Tuesday
bs: Utorak

en: Wednesday
bs: Srijeda

en: Thursday
bs: Četvrtak

en: Friday
bs: Petak

en: Saturday
bs: Subota

en: Add
bs: Dodaj

en: Text
bs: Tekst

en: type
bs: tip

en: Year
bs: Godina

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Promoted to front page
bs: Promoviran na početnu stranicu

en: Field type
bs: Tip polja

en: Month
bs: Mjesec

en: Details
bs: Detalji

en: Day
bs: Dan

en: Mon
bs: Pon

en: Thu
bs: Čet

en: Fri
bs: Pet

en: Sun
bs: Ned

en: Order
bs: Poredak

en: Undo
bs: Povrati

en: Hour
bs: Sat

en: Add @type
bs: Dodaj @type
