Paragraphs gantt (1.0.19) - en to mg translation catalogue (11 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Body
mg: Votoatiny

en: Delete
mg: Fafaina

en: Group
mg: Vondrona

en: Type
mg: Karazana

en: Author
mg: Mpamorona

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Description
mg: Andinindininy

en: - None -
mg: - Tsy misy -

en: type
mg: karazana

en: Dashboard
mg: Takela fitantanana
