Paragraphs gantt (1.0.2) - en to ml translation catalogue (12 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Type
ml: തരം

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Links
ml: ലിങ്കുകൾ

en: - None -
ml: - ഇല്ല -

en: Parent
ml: രക്ഷിതാവ്

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Open
ml: തുറക്കുക

en: Add
ml: ചേർക്കാൻ

en: Text
ml: ടെക്സ്റ്റ്

en: Undo
ml: പഴയപടിയാക്കുക
