Paragraphs grid (8.x-1.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: default
ur: ڈیفالٹ

en: Name
ur: نام

en: Label
ur: عنوان

en: ID
ur: شناخت

en: View mode
ur: دیکھنے کے موڈ
