Paragraphs grid (8.x-1.0-alpha2) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: default
hi: तयशुदा

en: Name
hi: नाम

en: Label
hi: लेबल

en: ID
hi: आईडी

en: Grid
hi: ढांचा

en: View mode
hi: दृश्य प्रणाली

en: Display the referenced entities rendered by entity_view().
hi: entity_view() द्वारा प्रदत्त संदर्भित संस्थाओं को प्रदर्शित करें।
