Paragraphs grid (8.x-1.0-alpha3) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: default
nl: standaard

en: Name
nl: Naam

en: Class
nl: Klasse

en: Grid
nl: Raster

en: Classes
nl: Klassen

en: Properties
nl: Eigenschappen

en: View mode
nl: Weergavemodus

en: Display the referenced entities rendered by entity_view().
nl: Toon de gerefereerde entiteiten weergegeven door entity_view().

en: Add view mode
nl: Weergavemodus toevoegen

en: Paragraphs
nl: Paragrafen
