Paragraphs grid (8.x-1.0-rc1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: default
ta: இயல்புநிலை

en: Name
ta: பெயர்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Grid
ta: கட்டம்

en: Properties
ta: பண்புகள்

en: View mode
ta: பார்க்கும் முறை
