Paragraphs grid (8.x-1.0-rc3) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: default
id: standar

en: Name
id: Nama

en: Class
id: Kelas

en: Grid
id: Kotakan

en: Properties
id: Properti

en: View mode
id: Modus tampilan

en: Display the referenced entities rendered by entity_view().
id: Tampilkan referensi entitas yang telah diberikan oleh entity_view().

en: Add view mode
id: Tambahkan mode tampilan
