Paragraphs grid (8.x-1.0-rc3) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: default
ja: デフォルト

en: Name
ja: 名前

en: Label
ja: ラベル

en: Class
ja: クラス

en: Grid
ja: グリッド

en: Classes
ja: クラス

en: Properties
ja: プロパティー

en: View mode
ja: ビュー・モード

en: Display the referenced entities rendered by entity_view().
ja: entity_view() によって描画されている参照先エンティティを表示します。

en: Add view mode
ja: ビューモードの追加

en: Paragraphs
ja: パラグラフ

en: Reference revisions
ja: 参照リビジョン
