Paragraphs grid (8.x-1.0-rc3) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: default
vi: mặc định

en: Name
vi: Tên

en: Label
vi: Nhãn

en: ID
vi: Mã

en: Class
vi: Lớp

en: Grid
vi: Lưới

en: Properties
vi: Thuộc tính

en: View mode
vi: Chế độ hiển thị
