Paragraphs grid (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: default
fi: oletus

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: Class
fi: Luokka

en: Grid
fi: Ruudukko

en: Properties
fi: Ominaisuudet

en: View mode
fi: Näyttötila

en: Display the referenced entities rendered by entity_view().
fi: Näytä entity_view():n renderöimät viitatut entiteetit.

en: Add view mode
fi: Lisää esitystapa
