Paragraphs grid (8.x-1.2) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: default
sv: förvald

en: Name
sv: Namn

en: Label
sv: Etikett

en: Class
sv: Klass

en: Grid
sv: Rutnät

en: Classes
sv: Klasser

en: Properties
sv: Egenskaper

en: View mode
sv: Visningsläge

en: Display the referenced entities rendered by entity_view().
sv: Visa de refererade objekten som genererats av entity_view().

en: Add view mode
sv: Lägg till vyläge

en: Paragraphs
sv: Paragrafer
