Paragraphs grid (8.x-1.3) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: default
he: ברירת מחדל

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: Grid
he: רשת

en: Properties
he: מאפיינים

en: View mode
he: מצב תצוגה
