Paragraphs grid (8.x-1.3) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: default
kn: ಪೂರ್ವನಿಯೋಜಿತ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Class
kn: ವರ್ಗ

en: Classes
kn: ವರ್ಗಗಳು

en: Properties
kn: ಗುಣಗಳು
