Paragraphs grid (8.x-1.3) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: default
lv: noklusējums

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Grid
lv: Režģis

en: Properties
lv: Īpašības

en: View mode
lv: Skata režīms

en: Add view mode
lv: Pievienot skatījuma režīmu
