Paragraphs grid (8.x-1.4) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: default
ro: implicit

en: Name
ro: Nume

en: Label
ro: Etichetă

en: Class
ro: Clasă

en: Grid
ro: Grilă

en: Classes
ro: Clase

en: Properties
ro: Proprietăți

en: View mode
ro: Mod de vizualizare

en: Display the referenced entities rendered by entity_view().
ro: Afișați entitățile referință randate de entity_view().

en: Add view mode
ro: Adaugă mod de vizualizare
