Paragraphs grid (8.x-1.4) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: default
tr: öntanımlı

en: Name
tr: İsim

en: Label
tr: Etiket

en: Class
tr: Sınıf

en: Grid
tr: Izgara

en: Classes
tr: Sınıflar

en: Properties
tr: Özellikler

en: View mode
tr: Görünüm kipi

en: Add view mode
tr: Görüntüleme kipi ekle
